Zásady vrácení zboží

Máme 30denní pravidla pro vrácení zboží, což znamená, že máte 30 dní od obdržení položky na to, abyste požádali o vrácení.

Abyste mohli zboží vrátit, musí být ve stejném stavu, v jakém jste ho obdrželi, nenošené nebo nepoužité, s visačkami a v původním obalu. Budete také potřebovat účtenku nebo doklad o nákupu.

Chcete-li zahájit vrácení, můžete nás kontaktovat na adrese

info@antonielecher.com. Pokud bude vaše vrácení přijato, zašleme vám štítek pro vrácení zboží a také pokyny, jak a kam balíček odeslat. Zboží zaslané zpět bez předchozí žádosti o vrácení nebude přijato.


V případě jakýchkoli dotazů ohledně vrácení zboží nás můžete kdykoli kontaktovat na adrese info@antonielecher.com.

Poškození a problémy

Po obdržení objednávky ji prosím zkontrolujte a v případě, že je zboží vadné, poškozené nebo jste obdrželi špatné zboží, nás neprodleně kontaktujte, abychom mohli problém posoudit a napravit.

Výjimky / zboží, které nelze vrátit

Některé druhy zboží nelze vrátit, například zboží podléhající rychlé zkáze (jako jsou potraviny, květiny nebo rostliny), výrobky na zakázku (jako jsou speciální objednávky nebo personalizované výrobky) a zboží osobní péče (jako jsou kosmetické výrobky). Nepřijímáme také vrácení nebezpečných materiálů, hořlavých kapalin nebo plynů. Pokud máte dotazy nebo obavy ohledně konkrétního zboží, kontaktujte nás.

Bohužel nemůžeme přijímat vrácení výprodejového zboží ani dárkových karet.

Výměna zboží

Nejrychlejší způsob, jak si zajistit, že dostanete to, co chcete, je vrátit zboží, které máte, a po přijetí vrácení provést samostatný nákup nového zboží.

Vrácení peněz

Po obdržení a kontrole vráceného zboží vás budeme informovat, zda bylo vrácení peněz schváleno, či nikoli. V případě schválení vám budou peníze automaticky vráceny na váš původní způsob platby. Nezapomeňte prosím, že zpracování a zaúčtování vrácené částky může trvat i vaší bance nebo společnosti vydávající kreditní karty.

 


Dotazy týkající se podmínek vrácení a výměny zboží odpovíme na adrese.

info@antonielecher.com