Zásady přepravy

Všechny objednávky jsou zpracovány do 16 pracovních dnů (kromě víkendů a svátků) od obdržení e-mailu s potvrzením objednávky. Po odeslání objednávky obdržíte další oznámení.


Ceny a odhady vnitrostátní přepravy

Poplatky za dopravu pro vaši objednávku budou vypočteny a zobrazeny u pokladny.

 

Možnost přepravy

Předpokládaná doba dodání

Cena

Česká pošta - cenné psaní

 

PPL / DPD - doručení na adresu

Zásilkovna - doručení na adresu nebo odběrné místo

Osobní převzetí

3 až 5 pracovních dnů

 

3 až 5 pracovních dnů

 

3 až 5 pracovních dnů

 

1 až 2 pracovní dny

150 CZK

 

99 CZK

 

99 CZK

 

0 CZK

Místní doručení

Místní doručení zdarma je k dispozici pro objednávky nad 4000 Kč v rámci [oblast pokrytí]. U objednávek do 4000 Kč účtujeme za místní doručení na základě tabulky.

Doručení se provádí od v doručovací hodiny v dostupné dny. V den příjezdu spediční společnosti vás budeme kontaktovat prostřednictvím textové zprávy na telefonním číslem, které jste uvedli při objednávce, abychom vás informovali.


Vyzvednutí na prodejně

Díky bezplatnému místnímu vyzvednutí v SmetanaQ Showroom můžete přeskočit poplatky za dopravu. Po zadání objednávky a výběru možnosti místního vyzvednutí u pokladny bude vaše objednávka připravena k vyzvednutí do 5 až 14 pracovních dnů. Až bude vaše objednávka připravena, zašleme vám e-mail spolu s pokyny.

Naše hodiny pro vyzvednutí v prodejně jsou na základě domluvy či otevírací doby prodejny. Až přijdete, mějte prosím s sebou e-mail s potvrzením objednávky.

Mezinárodní doprava

Nabízíme mezinárodní dopravu do následujících zemí: [seznam zemí]. V současné době nezasíláme do [seznam zemí]. Poštovné za vaši objednávku bude vypočteno a zobrazeno u pokladny.


Shipping option

Estimated delivery time

Price

World wide

14 to 30 business days

$ 23

 

Vaše objednávka může podléhat dovozním clům a daním (včetně DPH), které vzniknou, jakmile zásilka dorazí do země určení. Naše společnost] není odpovědná za tyto poplatky, pokud jsou uplatněny, a nesete za ně odpovědnost vy jako zákazník.

Jak mohu zkontrolovat stav své objednávky?

Po odeslání objednávky od nás obdržíte e-mailové oznámení, které bude obsahovat číslo pro sledování zásilky, pomocí kterého můžete zkontrolovat její stav. Počkejte prosím 48 hodin, než budou informace o sledování k dispozici.

Pokud jste svou objednávku neobdrželi do 5 dnů od obdržení e-mailu s potvrzením o odeslání, kontaktujte nás prosím na adrese info@antonielecher.com a uveďte své jméno a číslo objednávky a my se na to podíváme.

Vrácení peněz, vrácení zboží a výměna

Pokud je zboží nepoužité a v původním stavu, přijímáme vrácení do 14 dnů od doručení a vrátíme vám celou částku objednávky sníženou o náklady na dopravu zpět.

V případě, že vaše objednávka dorazí jakkoli poškozená, zašlete nám co nejdříve e-mail na adresu info@antonielecher.com s číslem objednávky a fotografií stavu zboží. Tyto případy řešíme individuálně, ale budeme se snažit pracovat na uspokojivém řešení.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na adrese info@antonielecher.com.