Cesta k vašim snubním prstenům: Jak probíhá jejich výroba

Snubní prsteny – ty malé kruhy s velkým významem, které spojují dvě duše v jedno. Symbol lásky, důvěry a oddanosti, který má vydržet celý život. Pokud se rozhodnete, že si zasloužíte to nejlepší, a že vaše snubní prsteny mají být stejně unikátní jako váš vztah, jste na správné adrese. Pokud jste se dostali až sem, pravděpodobně vás zaujaly snubní prsteny na mém webu. Ráda bych vám přiblížila, jak celý proces jejich nákupu a výroby probíhá od začátku do konce, abyste měli jistotu, že vaše snubní prsteny budou dokonalé a přesně podle vašich představ.

Osobní Schůzka: Vaše vize se stává skutečností

Pro mě je klíčové, abyste se cítili pohodlně a důvěřovali mi, že vaše přání budou plně splněna. Proto doporučuji domluvit si osobní schůzku v mém studiu ve SmetanaQ Showroom. Během této schůzky vám osobně předvedu všechny možné designy snubních prstenů, abyste si mohli vybrat ten, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Samozřejmě si budete moci prsteny prohlédnout, vyzkoušet a měřit si velikost prstů. Společně zvolíme materiál, barvu a povrchovou úpravu, která bude odrážet váš jedinečný životní styl. Možná si budete přát nějaké úpravy či personalizaci, jako jsou zasazené drahé kameny, rytí jména či symboly do prstenů – to vše je možné dle vašich přání. Samotná výroba snubních prstenů trvá 4–5 týdnů, pokud však prsteny objednáváte na poslední chvíli nezoufejte a za příplatek vám dám přednost a udělám vše pro to aby jste si je stihli nasadit ve váš výjimečný svatební den.

Online Schůzka: Objednání prstenů z pohodlí domova

Rádi byste vlastnili designové snubní prsteny právě z mé dílny a nemůžete se za mnou z jakéhokoliv důvodu zastavit? Nezoufejte. :) Můžeme si se mnou domluvit online schůzku, na které vám předám veškeré informace. Následně vám zašlu domů na adresu měřící kroužky. Prsty si tak můžete změřit na základě mého detailního návodu v klidu svého domova a já už se o zbytek postarám. Hotové snubní prsteny vám nakonec zašlu formou cenného psaní až k vám domů.

Kalkulace a Fakturace: Transparentní cesta k vašemu šperku

Blížíme se k finální fázi. Zaslání emailu s kalkulací a fakturou vám umožní podrobně zkontrolovat veškeré informace a přesvědčit se, že vše odpovídá vašim představám. Jakmile jste spokojeni, uhrazením zálohové faktury se spouští výrobní proces. Rozhodnete–li se, mít v prstenech také drahé kameny – diamanty, safíry, rubíny, smaragdy a tak dále. Před jejich fasováním se sejdeme ještě jednou a provedeme zkoušku velikosti prstenů. Je důležité mít jistotu, že vám prsteny správně padnou, protože změna velikosti může zásadně ovlivnit lůžko pro kameny a ty následně mohou vypadnout.

Certifikát a puncovní značky: Záruka kvality a spokojenosti

Vaše snubní prsteny jsou hotové, ale než je oficiálně převezmete, ještě zbývá několik detailů. Snubní prsteny je potřeba nechat označit puncovní značkou, která deklaruje jejich ryzost na puncovním úřadě. Toho označení by měly nést veškeré šperky z drahých kovů. Ke všem šperkům z drahých kovů ode mě dostanete také certifikát, který deklaruje ryzost, hmotnost, druh drahého kovu. V případě šperků s drahými kameny a perlami je certifikát opatřen také o tyto náležitosti – druh, kvalita, brus, váha v karátech a velikost. Jakmile budou snubní prsteny zabalené do luxusní krabičky a připraveny k vyzvednutí, zašlu vám email a domluvíme se na jejich převzetí. Zbytek ceny snubních prstenů můžete doplatit převodem na účet, QR kódem při převzetí nebo v hotovosti.

Péče o klienta

Je pro mě důležité aby vám moje autorské šperky dělaly radost po celý život. A proto nabízím k ceně všech snubních a zásnubních prstenů také doživotní péči a změnu velikosti zdarma. Zjistíte–li, že se váš šperk již neleskne jako dřív nebo vám nesedí velikost prstenů, jsem tu pro vás. Stačí mě kontaktovat a šperk vám do týdne zdarma upravím.

Vaše šperky, vaše příběhy, vaše životy – spojeny v jedinečném kruhu lásky

Děkuji vám za důvěru, kterou jste mi prokázali tím, že jste si vybrali mé šperky pro tak důležitý okamžik ve vašem životě. Těším se na osobní setkání ve SmetanaQ Showroom, kde společně učiníme vaše sny o unikátních snubních prstenech skutečností. Vaše láska je jedinečná – a vaše prsteny budou také.


← Starší příspěvek